HARRACHOVSKÁ PERLA

Renovace penzionu v Harrachově.


V roce 2019 proběhla rozsáhlá renovace penzionu Harrachovská Perla v Harrachově.

Vytovřili jsme dva nové půdní apartmány a kompletně jsme změnili dispozice pokojův v 1NP.

Úvodní logo fotka penzionu Harrcachovská perla.

Dříve "Penzion Jakub" byl ve velmi nekomfortním vizuálním stavu a neefektními službami. Prostě nižší kategorie ubytování.


To do doby než provoz převzal pod svá křídla partnerský pár dvou skvělých provozovatelů s cílem vybudování značky luxusního zážitkového apartmánu v Harrachově. Věnovali mnoho energie do změny přístupu k zákazníkům tak, aby prožitek z ubytování byl vnímán více v přátelském duchu a pohodlí. Touto tvrdou prací získali velmi vysoká hodnocení kvality služeb na nejznámějších ubytovacích portálech.


Během roku 2018 proběhla výměna majitelů nemovitost a tím i k lepšímu vztahu s nadšenými provozovateli. Sladili se společné vize penzionu a konečně mohli začít postupné úpravy a rekonstrukce.


V první fázy koncem roku 2018 proběhla výstavba v nevyužitých sklepních prostorách na luxusní Wellness apartmán s moderní rekuperační jednotkou, se saunou, vířivou vanou, dvou ložnic, dvou sprchových koutů, kuchyně se společenskou místností. Prožít relax v tomto apartmánu je možné pod názvem "Metro apartmán".


V druhé fázy v létě 2019 byla uzavřena podkrovní část a spuštěna výstavba apartmánu se saunou, kuchyní, klimatizací a dalšího luxusního pokoje s kuchyní a klimatizací.


Tím mohl být konečně přejmenován "Penzion Jakub" na "Harrachovskou Perlu" a i když bylo před provozovateli ještě mnoho rekonstrukční práce, začala prosperovat nová obchodní značka jak v Harrachově tak na nejznámějších ubytovacích portálech.


Na podzim roku 2019 byl provoz penzionu omezen pouze na "Metro apartmán", horní patro se uzavřelo a začala stavební proměna ubytovacích pokojů na pokoje a apartmány odpovídající několika hvězdičkovému hotelu. Probíhalo také dokončení podkrovních pokojů, spíše moderních nadstandardních bytů v plné výbavě.

Z kraje roku 2020 byl provoz Harrachovské Perly plně otevřen veřejnosti a jméno penzionu rostlo.


Velmi si vážíme, že Comfort System s.r.o. mohl být účasten na této proměně vnitřní části nemovitosti.PŘED:  1 R  6 M  27 D

Blog


Rok 2020 - Covid 19 a vládní nařízení.

Jde o ekonomicky jeden z nejdrsnějších roků pro hoteliérství a ubytovací byznys. Vládní nařízení kvůli virové pandemii donutili zavřít tento druh obživy pro hoteliéry a zážitky pro občany.

Je to opravdu náročné pro každého provozovatele, jelikož udržení byznysu bez prodávání je fatální a zničující.


Přejeme Harrachovské Perle aby zvládla toto těžké období a měla možnost svou značku z hybernace vyzdvihnout .

Aktualizace před:  7 M  28 D

Galerie


Metro Wellness apartmán

Harrachovská perla apartmán metro, kuchyň. Harrachovská perla apartmán metro, koupelna. Harrachovská perla apartmán metro, vířivá vana a sauna. Harrachovská perla apartmán metro, ložnice. Harrachovská perla apartmán metro, společenská místnost.. Harrachovská perla apartmán metro, chodba.

Love Room apartmán

Harrachovská perla apartmán Love Room, vířivá vana. Harrachovská perla apartmán Love Room, ložnice. Harrachovská perla apartmán Love Room, vířivá vana. Harrachovská perla apartmán Love Room, předsíň. Harrachovská perla apartmán Love Room, koupelna. Harrachovská perla apartmán Love Room, ložnice.

Rodinný pokoj - dvě ložnice

Harrachovská perla Rodinný pokoj - dvě ložnice. Harrachovská perla Rodinný pokoj - dvě ložnice. Harrachovská perla Rodinný pokoj - dvě ložnice. Harrachovská perla Rodinný pokoj - dvě ložnice. Harrachovská perla Rodinný pokoj - dvě ložnice.